Od září 2018 bude zahájen nový cyklus dálkového pětiletého studia umělecké terapie na Akademii Raphael

Terapeutické a léčivé působení umění se můžete naučit na Akademie Raphael v Bratislavě. Studium je založeno na goetheanisticky orientovaném umění a na anthroposofické umělecké terapii. Škola Akademie Raphael má za sebou první běh pětiletého studia, který skončil v září 2016. (Výstava prací studentů se konala zde).

V prvním pololetí roku 2018 se budou konat informační víkendové semináře, kde si zájemci budou moci vyzkoušet techniky a předměty, které se na Akademii Rafael vyučují:

3 – 4. február 2018 Umelecký seminár „Kryštalická krása zimy“ (maľovanie pastelom)
Miesto konania: Bratislava (přihláška zde)

17 – 18. február 2018 Informačný seminár o štúdiu na Akadémii Raphael (prednášky a praktické ukážky rôznych umeleckých techník, eurytmie a tvorby reči)
Miesto konania: Bratislava (přihláška zde)

17 – 18. marec 2018 Umelecký seminár „Svetlo a tma vo svete foriem (modelovanie)
Miesto konania: Bratislava

7 – 8. apríl 2018 Informačný seminár o štúdiu na Akadémii Raphael (prednášky a praktické ukážky rôznych umeleckých techník, eurytmie a tvorby reči)
Miesto konania: Zvolen

Jeden z minulých informačních víkendů se například konal 29 – 30. dubna 2017 ve waldorfské škole v Bratislavě, info zde. Podrobné informace z prvního informačního víkendu si můžete přečíst zde.

Informační plakát Akademie Raphael:

ski-plakata-r-_2016_stranka_1

Plakát Akademie Rafael je ve formátu pdf ke stažení zde.

Výběr z díla studentů bylo možné vidět od 10. prosince 2016 do 31. ledna 2017 na výstavě v památníku Rudolfa Steinera v Brunn am Gebirge, „Brunner Heimathaus“, Leopold Gattringer-Strasse 34, Rakousko. Od 26. února do 26. března 2017 byla díla studentů Akademie Raphael k vidění v galerii Josefa Adamce v ulici Na Špejcharu 3 v Praze 7.

Pro ty, kteří si o studiu chtěli udělat ucelenější představu, proběhl informační víkend 21. – 22. ledna 2017 , který se konal ve Waldorfské škole v Bratislavě. Původní pozvánka je ke stažení zde.

Přihlášku ke studiu najdete zde.

Na informačních víkendech je možné prakticky zažít některé z tvořivých umění, které se budou na Akademii Raphael vyučovat a prostřednictvím přednášek se seznámit s obsahem a duchovní ideou studia. Máte-li zájem o podrobnější informace, obraťte se na organizátory tohoto vzdělávání.

S milými pozdravy a přáním všeho dobrého,

za organizační tým Jana Koen,

vedoucí lektor Akademie Raphael

Tel. 0043 699 1 954 60 30

Email: jana.koen(zavináč)atelier-lindenbaum.at