Vytváření všeobecně prospěšných uzdravujích sil v přírodě, éterné masáže, tvary podporující zdraví

21-1-2011

23-1-2011

Seminář vedl Jörg Schröder (www.anaelis.de).

Poznávanie metódy vytvárania zdravie podporujúcich éterických síl prostredníctvom rúk v zmysle medicínskej náuky o človeku na základe anthroposofie s Jörgom Schröderom. Tento lektor je vedcom v oblasti skúmania éterických síl v prírode a človeku, vedie semináre o tvorbě zahrad ve spolupráci s elementárními bytostmi, učí o poznávaní anthroposofie, eurytmie, waldorfskej pedagogiky a další (viac na www.anaelis.de). Seminár sa koná vo Vyšnom Kubíne na Slovensku. Seminár bude v nemčine s prekladom do slovenčiny. Letáček je ke stažení zde.

Na seminářích ve dnech 24.9. – 26.9.2010 a 12.11. – 14.11.2010 na stejné téma jsme se věnovali mimo jiné významu tvarů oken a dveří. Hovořili jsme o tom, jak některé tvary podporují ozdravující éterné síly v domě a v člověku. Semináře byly zaměřené celostně a týkaly se i architektury a zdraví v prostředí, kterého jsme součástí.

Cílem těchto třech úvodních seminářů bylo připravit studenty na další prohloubené studium léčivých sil. Mnozí z účastníků se s principy a pojmy ozdravujících sil natolik spojili, že se naučili základy provádění éterných masáží. Další semináře na toto téma mohou být na vyžádání připraveny.

Kontakt a organizace: , +421 905 986 24